CV politiek

  • Secretaris N-VA Grimbergen van januari 2012 tot april 2013
  • Voorzitter N-VA Grimbergen van april 2013 tot heden
  • Gemeenteraadslid Grimbergen van januari 2013 tot december 2018
  • 5e opvolger Kamer van volksvertegenwoordigers oktober 2014
  • Lid Raad van bestuur AGB Grimbergen
  • Lid commissie financiën Grimbergen
  • Lid commissie personeel en organisatie Grimbergen
  • Plaatsvervangend lid commissie infrastructuur en omgeving Grimbergen
  • Plaats vervangend lid commissie intergemeentelijke samenwerking Grimbergen
  • Lid stuurgroep sportbeleidsplan Grimbergen
  • Penningmeester arrondissementeel bestuur Halle-Vilvoorde
  • Lid comité van toezicht N-VA nationaal
  • Lid van de nationale N-VA partijraad

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s